אינפוגרפיקה

אינפוגרפיקות עוזרות לתרגם מידע לייצוג חזותי קל יותר.
חלק זה מציג סדרת אינפוגרפיקות על מאמרים ופרסומים בנושא תזונה.

סנן לפי נושא

פורסם: 13 באוגוסט, 2020
שנות החיים הראשונות הן תקופת זמן חשובה של התפתחות המוח. נדרשת אנרגיה רבה כדי להבטיח הבשלה נאותה של המוח במהלך שנות החיים הראשונות. אמנם "המוח הצעיר" קטן יחסית בהשוואה לגוף כולו, אך יש לו "תיאבון גדול" למזון, ללמידה ולשינה.

פורסם: 9 בדצמבר, 2020
ויטמין D הוא נוטריינט חיוני, התומך בבריאות העצם ובתפקודים חשובים כמו מערכת החיסון, החל מההתעברות, דרך גיל הילדות ואף בבגרות. מזונות מעטים מכילים ויטמין D באופן טבעי... במקרה של חשיפה לא מספקת לשמש, בעיקר אצל תינוקות, נדרשת תוספת של ויטמין D ממזונות מועשרים או מתוספי תזונה.

פורסם: 28 באוגוסט, 2020
הדרישות התזונתיות של פעוטות גבוהות יחסית לגודל גופם. כדי לתמוך בצמיחתם והתפתחותם המהירות, פעוטות זקוקים לכמות גדולה יותר של רכיבי מזון לק"ג משקל גוף בהשוואה למבוגרים. על פעוטות וילדים צעירים לקבל את כל החומרים המזינים שהם זקוקים להם באמצעות תזונה מתאימה ומגוונת. הרגלי אכילה בריאים נוצרים בשלב מוקדם בחיים. חשיפה למגוון מזונות אפשריים ולמנהגי האכלה תגובתית מסייעים מאוד לפעוטות ללמוד לאכול בצורה בריאה.

פורסם: 22 באוגוסט, 2018
המאפיינים הפיזיולוגים של פגים שונים מאלה של תינוקות שנולדו במועד, ובשל כך הצרכים התזונתיים גדולים וייחודיים. חלב אם הוא התזונה המיטבית עבור פגים, אך לבדו הוא אינו מסוגל לכסות במלואם את הצרכים של כל הפגים, לכן נדרשת העשרה כדי לתמוך בגדילה ובהתפתחות מיטביים.